У Києві встановили радари TruCam - Золотые ворота | Новости Украины и мира

У Києві встановили радари TruCam

З понеділка, 13 травня, кількість приладів для вимірювання швидкості TruCAM на українських дорогах зросте до 100. Про це повідомив заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

– До тих 75, що вже працюють, додаємо ще 25 – на ділянках з підвищеною аварійністю, причиною якої є переважно саме перевищення дозволеної швидкості, – написав він у Facebook.

Зокрема, у Києві радари TruCAM з 13 травня запрацюють на вулиці Борщагівській та проспекті Соборності. До речі, ці прилади вже використовуються на проспектах Бажана, Перемоги, Броварському, а також на Набережному і Столичному шосе та на вулиці Саперно-Слобідська.

Олексій Білошицький нагадав, що в місцях вимірювання швидкості стоять попереджувальні знаки та службовий автомобіль з увімкненими синіми проблисковими маячками.

– Для тих, кому такого наполегливого попередження виявляється не достатньо, авжеж, загрожує відповідальність – штраф 255 грн (перевищення понад 20 км/год) або 510 грн (перевищення понад 50 км/год), – додав він.

З картою розташування приладів вимірювання швидкості TruCam можна ознайомитися за посиланням.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *