Юлія Тимошенко презентувала план під назвою «Треба діяти» - Золотые ворота | Новости Украины и мира

Юлія Тимошенко презентувала план під назвою «Треба діяти»

Лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко презентувала план дій «Треба діяти». Згідно плану наведення ладу в країні треба починати з ламання корупційних схем. Для цього слід провести загальний аудит зробленого попередньою владою, навести порядок, притягнути до відповідальності причетних до розкрадання держмайна, — усе це не лише створить передумови для змін, а й забезпечить зміни необхідними фінансовими ресурсами.

На думку експерта Андрія Бузарова, презентований Юлією Тимошенко план є хорошим продовженням Нового курсу, який був презентований перед Президентською кампанією.

«Відмінні риси передвиборчих програм Юлії Тимошенко – системність, наукова та експертна обгрунтованість. Ми всі пам’ятаємо Новий курс, який був презентований в кінці 2018-го року. До його розробки було залучено кращих експертів. План «Треба діяти» — це дорожня карта першочергових та необхідних для країни кроків, направлених на вирішення ключових проблем, які не дають розвиватись країні», зазначив Бузаров.

Політик нагадала: за оцінками МВФ, 44% економіки України – в тіні, і запропонувала кілька кроків для «детінізації». По-перше, запровадити нову податкову систему, зокрема, скасувавши 37 квазіподатків і зборів, а ПДВ замінивши податком на реалізацію, податок на прибуток — податком на виведений капітал. Для сільгоспвиробників пропонують єдиний податок на гектар землі.

Згідно плану, другий напрямок дій – деофшоризація. «Батьківщина» має відповідні законопроекти, які повністю закриють виведення коштів в офшорні зони. Їх ухвалення дасть додатково до дохідної частини бюджету 130 млрд грн, а це половина Пенсійного фонду, пояснила Голова партії.

Важливою для боротьби з корупцією стане також запровадження програми «Контрабанда-стоп». Така програма працювала за часи прем’єра Тимошенко, і забезпечила зростання доходів бюджету від імпорту товарів та послуг вдвічі. Необхідно правильно організувати систему електронної взаємодії з сусідніми державами і унеможливити маніпуляції з митними деклараціями.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *