Вирішення конфлікту на Донбасі стане ключовим завданням для нової Ради - Золотые ворота | Новости Украины и мира

Вирішення конфлікту на Донбасі стане ключовим завданням для нової Ради

Про це в коментарі для сайту Золоті Ворота заявив експерт-міжнародник Андрій Бузаров.

«Вирішення конфлікту на Донбасі — один з головних пріоритетів для влади зараз: як для Президента так і для майбутньої ВР. Без врегулювання реальне економічне зростання і поліпшення соціально-економічного добробуту наших громадян буде неможливим », — вважає експерт.

Бузаров зазначив, що при Президентові Зеленський почнеться нова політика щодо Донбасу.

«Після обрання ВРУ і формування нового Уряду Зеленський зможе почати новий курс політики щодо Донбасу: це стосується як врегулювання конфлікту так і питань подальшої реінтеграції тимчасово окупованих територій. Зараз же з огляду на те, що діюча Рада не працює в унісон з Президентом і займається критикою на його адресу, як до речі і Міністр закордонних справ Клімкін, активних дій в це відносно чекати не варто », — зазначає експерт.

Також Бузаров розповів, які політичні сили пропонують ті чи інші кроки по врегулюванню в своїх програмах.

«Серед партій, які проходять в ВРУ відповідно до соцопитувань, найбільш активно питання врегулювання зачіпають декілька. Так, політична партія «Слуга народу» Дмитра Разумкова, яка по всій видимості буде активно реалізовувати ініціативи Президента в ВРУ, в своїй програмі як один з кроків пропонує інформаційну реінтеграцію жителів тимчасово окупованих територій. Мета — повернути їх в Україну для початку ментально. Ще одна політична сила, яка активно використовує дане питання в своїй передвиборчій кампанії — це «Опозиційна платформа« За життя »Юрія Бойка. Вони роблять ставку на прямі переговори з усіма сторонами конфлікту, включаючи Москву і так звані ЛДНР », — підсумував експерт.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *